Antalya Konyaaltı Uncalı Mahallesi Tesisat Servisi Su Tesisat Servisi

Binanızda su kaçağı var , tamir etmek istiyorsunuz fakat su kaçağının yerini bir türlü bulamıyorsunuz. Çok sıkıntılı bir durum ve çaresizce kırıp döküleceğeni düşünüyorsunuz.

Halbuki sahip olduğumuz son teknoloji su kaçağı tespit cihazı ile kaçak noktasını tespit ederek binanıza verilebilecek en az zararla tamirini ve tadilatını yapıyoruz.

Antalya Konyaaltı Uncalı Mahallesi Tesisat Servisi Tıkanık Açma Servisi

Antalya Tesisat Ustası olarak tıkanıklık problemlerinizde 7 gün 24 saat tıkalı tuvalet wc lavabo klozet pis su gideri açma alanında en ucuz fiyata hizmet veren profesyonel servis ekibi sunmaktayız.

Antalya Konyaaltı Uncalı Mahallesi Tesisat Servisi Şofben Arıza Servisi

Elektrikli şofben arızaları, şofbenlerde en sık görülen arızalar şöyledir; rezistans yanabilir, rezistansın kireç problemi olabilir. rezistans elektrik kaçırabilir, rezistans ve termostat bağlantı kabloları yanabilir veya eriyebilir, emniyet siviçleri yanabilir, elektrik girişindeki klemensin erimesi veya yanması, kademe anahtarının erimesi yada yanması olabilir.

Antalya Konyaaltı Uncalı Mahallesi Tesisat Servisi Kaçak Tespit Servisi

Antalya Tesisat Ustası olarak tespiti artık kırmadan dökmeden bulabiliyoruz, son teknoloji elektronik ,su kaçağı tespit cihazı ,Kanal görüntüleme kamerası , Termal kamera ile evinizdeki temiz su tesisat hattı , kalorifer tesisatı , hatlarının nereden geçtiğini görebiliyoruz.

Bu konu üzerine eğitim almış Tesisat ustası ekibimizle kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti yapıyoruz. İsterseniz tecrübeli su tesisatı ustalarımız arızaya müdahale edip su kaçağı tespiti yaptığımız yerin su tesisat tamiratını kısa sürede yapıyoruz.

Antalya Konyaaltı Uncalı Mahallesi Tesisat Servisi Günısı Servisi

Antalya Tesisat Ustası olarak, su arızası hizmeti ile uzun yıllardan bu yana kaliteden ve saygınlığımızdan ödün vermeden sağladığımız hizmet Gün ısı Sistemleri Tamiratı Ve Tadilatı sektörüne hiç bir yere zarar vermeden yaparak çok farklı çözümler ile sizlere hizmet veriyoruz.

Antalya Konyaaltı Uncalı Mahallesi Tesisat Servisi Boru Tamir Servisi

Patlayan su borusu tamiri yapılmadan önce patlağın yerini bulmak şarttır.

Antalya Tesisat Ustası tamirata girmeden önce tesisatı basınç kontrolü yapılarak hangi boruda kaçak olduğu arar, kaçak yeri bulunduktan sonra patlayan yerin tamirine fiyat verilerek ev sahibi onayı alınıp işe başlar.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir